Samsung A10S

Впевнено зарекомендувавши себе на українському ринку мобільних телефонів товари компанії Samsung стали одними з бажаних смартфонів серед користувачів. Багато хто придбав для себе бюджетну та стильну версію Samsung A10s.

Купити чохол Samsung A10s досить просто. У нас у xiaomi-buy.com.ua є досить великий вибір усіх необхідних аксесуарів для цієї моделі смартфона.

Насамперед усі користувачі хочуть захистити гарний дисплей телефону. Рекомендуємо Вам придбати захисне скло Full Glue з повним покриттям для Samsung A10s. Скло ідеально ляже на ваш екран, а його недорога ціна та відмінна якість не змусить Вас сумніватися, що б порекомендувати його своїм рідним або друзям.

Також, на нашому сайті можна купити для Samsung A10s багато інших аксесуарів та чохлів. Стильні та якісні чохли запропоновані у різному стилі та оформленому дизайні. Є як чохли з картинкою, з ремінцями-підставкою, глянсові дзеркальні, так і простіші класичні варіанти.

Крім того, є ще різні додаткові товари для Samsung A10s. Оскільки батарея смартфона тримає в середньому від 1 до 3 днів, радимо звернути увагу на зовнішній акумулятор P45 (10000 mAh). За допомогою Power Bank Rock P45 Ви сміливо можете піти в походи або подорожувати, не переживаючи, що заряд Вашого смартфону буде закінчуватися.


Показано від 1 до 15 з 15 (всього сторінок: 1)
0