Шановні клієнти!

Наш інтернет магазин доставляє товари тільки найнадійнішими способами, найбезпечнішим із них є "Нова Пошта". Товар під час відправлення завжди застрахований і доставляється клієнту в найкоротші терміни (зазвичай 2 дні). Доставляємо у всі регіони України. Замовлення, оформлені у будні дні, формуються та відправляються у день надходження до нас. Замовлення, оформлені у неробочі та святкові дні, надсилаються наступного робочого дня. Трек номер для відстеження посилки, що відправляється автоматичною смською. Перевірити статус замовлення Ви завжди можете в особистому кабінеті, в розділі "Історія замовлень".

Існує три способи відправлення замовлення:

1) На склад Нової Пошти у Вашому місті, оплата може бути як післяплатою, так і за повною передоплатою. Оплата за товар за фактом отримання включає можливість перевірити замовлення, при цьому клієнт бере на себе комісію перевізника, в розмірі 18грн за обробку. Доставка післяплатою здійснюється для замовлень від 140 грн.

Вартість доставки Новою Поштою складає 46 грн.

2) До дверей, післяплатою, кур'єр нової пошти доставить вам товар у вказане вами місце в найкоротші терміни, оплату комісії нової пошти здійснює клієнт при отриманні та попередньої перевірки товару, 2% від суми + вартість доставки по місту, вам її озвучить кур'єр попередньо перед виїздом на вказане місце.

3) Укрпоштою Екпрес. Вартість доставки 37грн.

Методи оплати:

1) За фактом отримання;

2) Оплатою банківською карткою через Liqpay – без комісії.

3) Оплата на банківську картку;

0