Samsung A30s/A50/A50s

Усі улюблені смартфони від фірми Samsung стають все більш популярними на українському ринку. Популярністю користуються як дорогі так і бюджетніші версії смартфонів Samsung. Такі смартфони як Samsung Galaxy A30s/A50/A50s - вони мають загальний однаковий корпус (зовнішній вигляд), а відрізняються лише внутрішньою начинкою телефону. Тому підібрати для всіх цих телефонів захист буде дуже просто. На нашому сайті xiaomi-buy є все необхідне для всіх цих версій Samsung.

Напевно, кожному користувачеві хочеться надійно захистити гарний екран свого смартфона. У нас Ви зможете купити якісне та щільне захисне скло Full Glue з повним покриттям для Samsung A30s/A50/A50s. Скло легко можна встановити самостійно (для поклейки все йде в комплекті), воно має якісне олеофобне покриття, і при цьому якість кольору екрана залишиться такою ж, як і без скла.

Для захисту корпусу смартфона відмінним варіантом буде новий і стильний силіконовий чохол з блискітками для Samsung A30s/A50/A50s, який практично не збільшить товщину Вашого телефону. А стильний дизайн цього чохла дозволить підібрати необхідний вам колір: чорний, зелений, рожевий і сріблястий. Усі вирізи та роз'єми на чохлі відповідають як на телефоні.

Якщо Вам необхідно більш потужний і бронебійний захист, то можемо порадити звернути увагу на IronMan захисний бампер для Samsung A30s/A50/A50s або Броньований бампер для Samsung A50s/A50/A30/A30s/A20. Ці бампера відносяться до серії броньованих та більш масивних. Матеріал в обох чохлах складається із щільного силікону та пластику, які комбіновані між собою. Також на задній панелі є підставка, що висувається, яка служить як підставка що дуже зручно при перегляді відео на смартфоні.

Всі інші стильні чохли для Samsung A30s/A50/A50s Ви зможете подивитися у нас на сайті, вибір великий, підібрати можна на будь-який смак та стиль. Також є безліч додаткових аксесуарів (зарядки, перехідники, гарнітури та багато іншого), які можуть знадобитися Вам при подальшому використанні телефону.


Показано від 1 до 20 з 21 (всього сторінок: 2)
0