Doogee X6/X6 Pro

Після успішного випуску бюджетних моделей Doogee X5 і X5 Pro компанія вирішила ще більше здивувати своїх користувачів. Виробники випустили наступну модель смартфонів Doogee, а саме моделі X6 та X6 Pro . Головною відмінністю цих моделей від попередніх, | відсутність механічних кнопок управління. Усі кнопки сенсорні. Дані смартфони матимуть процесор MediaTek MT6735, 5,5-дюймовий HD-екран, Android 5.1, LTE-модуль, а акумулятор ємністю 3000 мАг.

Ця новинка підкорить серця багатьох користувачів. Телефон досить унікальний та сучасний. А його ціна є дуже прийнятною.

Для Doogee X6/X6 Pro, так само як і для будь-якого смартфона знадобиться відповідний і надійний чохол, який відмінно доповнюватиме смартфон, а також добре захищатиме його від механічних пошкоджень. Наш сайт пропонує Вам ознайомитися з рядом основних чохлів, бамперів, та іншими аксесуарами для Doogee X6/X6 Pro.

Силіконовий чохол для Doogee X6/X6 Pro буде надійно та міцно сидіти на телефоні. Чохол приємний на відчуття, не залишає слідів та розлучень. Крім цього, чохол зможе значно полегшити удар при падінні смартфона.

Шкіряний чохол-книжка буде чудовим варіантом для X6/X6 Pro. Чохол зроблений із якісного матеріалу. Шкіряний чохол-книжка надасть телефону елегантності та вишуканості. Телефон буде зручно та комфортно тримаються в руках. А також буде надійно захищений від ударів та падінь на тверду поверхню.

Пластиковий бампер для Doogee X6/X6 Pro є дуже популярним та надійним чохлом. Телефон буде чудово виглядати. При цьому бампер не надасть телефону зайвих розмірів, він залишиться таким самим зручним. У пластиковому бампері для X6/X6Pro передбачені усі вирізи для динаміків та кнопок.


Показано від 1 до 7 з 7 (всього сторінок: 1)
0