Xiaomi Redmi 4/Pro

Xiaomi розвивається семимильними кроками, представляючи все більше новинок не тільки у сфері мобільних пристроїв, а й багатьох "розумних" девайсів. Дуже тішить, що багато моделей навіть не встигають морально застаріти, а їх оновлюють. Як, наприклад, новий бюджетний смартфон Xiaomi Redmi 4. В Україні був і залишається затребуваним його попередник Xiaomi Redmi 3s/pro. У чому ж їхня відмінність?

Насамперед, це дизайн. Xiaomi Redmi 4 тепер виглядає як зменшена копія лінії Note. Камера та сканер відбитків пальців розміщені по центру. Цілісний металевий корпус, більш чіткі та різкі переходи в гранях, винесений на нижній торець динамік та дисплей Full HD. Загалом той ще "стиляга".

І хоча в наш час смартфони прийнято міняти дуже часто, все ж таки більшість власників намагається зберегти свої девайси в хорошому стані.

Якщо ви не знаєте де купити чохли для Xiaomi Redmi 4, пропонуємо вам ознайомитися з асортиментом нашого інтернет-магазину.

Вже з перших днів продажу Редмі 4 в Україні, у нас ви можете підібрати якісні чохли, протиударні захисні бампери, чохли-книжки, пластикові та силіконові накладки.

Один з найпростіших, але добрих варіантів захисних чохлів є силіконовий бампер для Xiaomi Redmi 4. Він виготовлений з м'якого силікону, який прикриває телефон з усіх боків, а також має всі необхідні вирізи під роз'єми та виходи на телефоні. Захищає від бруду, пилу, потертостей, пом'якшує силу удару під час падіння.

Також добре себе зарекомендував шкіряний чохол-книжка для Сяомі Редмі 4. Закриває всі торці телефону, зокрема екран. Поєднує класичний зовнішній вигляд та ефективний захист. Трансформується у підставку для телефону. І може виконувати функції гаманця.

Для молоді є багато бамперів з цікавими та яскравими принтами та картинками. Такі накладки представлені в пластиці та силіконі.

Пропонуємо величезний вибір протиударних бамперів. До таких відносяться гібридні, броньовані та металеві бампери для редми 4.

Для захисту дисплея телефону рекомендуємо підібрати захисне скло або плівку.


USB-LED лампа
75грн.
Показано від 1 до 20 з 25 (всього сторінок: 2)
0